Yorumlar

Şahsıma herhangi bir işlem için başvuran insanlar, diğer danışanlarımla yaşadığım tecrübeleri merak ediyorlar. Bu duruma istinaden sizlerin görüşlerini paylaşmak için bu sayfayı oluşturduk. Burada danışanlarımın, ben Medyum Timurhan Hoca hakkındaki görüşlerini, tecrübelerini ve eleştirilerini okuyabilirsiniz. Danışanlarımdan ricam, benim ile yaşadıkları her türlü tecrübeyi paylaşmalarıdır. Hepinize mutlu ve huzurlu zamanlarınızın çok olduğu aydınlık günler dilerim.

Medyum Timurhan Yorumları

Medyum Timurhan Şikayetleri

Timurhan Hoca Yorumları

Timurhan Hoca Şikayetleri

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

10 Yorum

 1. Avatar
  Esma
  Yanıtla

  Arkadaşlar merhaba. Ben Yeliz, Denizli’den yazıyorum. 7 Yıllık evliyim ve 1 çocuğum var. Eşimin ailesinin apartmanında yaşıyoruz. 7 Yıldır görümcelerim yüzümden huzurlu bir gün geçirmedim. Arkamdan yaptıkları dedikodular, yüzüme söylenen hakaretler.. Hepsinden bunalmıştım. Bir arkadaşım Timurhan hocayı tavsiye etti. Kendisi sorunumu 1 ayda çözdü. 3 Görümcemi de benden ve evimden uzaklaştırdı resmen. Artık arkamdan bir şey söylediklerini de duymuyorum. Allah hocamdan razı olsun. Yıkılacak evliliğimi kurtardı. Ellerinden öpüyorum.

 2. Avatar
  Tayfun
  Yanıtla

  Bende Timurhan hocam ile çalıştım. Hikayemi anlatmak istemiyorum ama Allah ondan razı olsun. İsteğimi 4 hafta çözdü. Beni incitmeden sorunumu güzelce dinledi. İşlem için ne dediyse yaptım. Ne muradı varsa umarım gerçek olur. Kendisi büyük insan.

 3. Avatar
  Emine
  Yanıtla

  Merhaba arkadaşlar. Ben 11 yıllık evli, 2 çocuk annesiyim. Eşimle severek evlenmemize rağmen 2. çocuğumuzdan sonra eşim bana ve çocuklarımıza sürekli şiddet uygulamaya başladı. Timurhan hocamı bir yakınım sayesinde buldum. Allah razı olsun ondan. Eşime ve bana büyü yapılmış. Timurhan hocam önce üzerimizdeki büyüyü bozdu. Daha sonra bizim aramız düzelsin, evliliğimiz devam etsin diye muska gönderdi. İşlemi yaptıktan sonra eşimde gözle görülür derecede değişiklikler olmaya başladı. Benimle ve çocuklarımızla zaman geçirmeye başladı. Artık şiddet uygulamıyor. Ağzından kötü söz dahi çıkmıyor. Timurhan hocam Allah sizden razı olsun. Siz olmasaydınız evliliğim çoktan bitmişti. Çocuklarım sayenizde mutlu bir yuva gördü.

 4. Avatar
  Aslı
  Yanıtla

  Merhaba. Uzun zamandır eşimin bir başka kadınla ilişkisi olduğu konusunda şüpheleniyordum. Onca araştırma ve takibe rağmen bir kanıt bulamadım. Bir gün internette dolaşırken Timurhan hocama rastladım. Kendisine bu konuda yardımcı olup olamayacağını sordum. Yaptığı bakım sonrası yardımcı olabileceğini söyledi. Timurhan hocam sayesinde öğrendim ki gerçekten bir kadın varmış. Bir kez daha takip edince gözümle gördüm. Hocam soğutma ve ayırma için papaz işlemi yapacağını söyledi. Bende söylediklerini harfiyen yerine getirdim. Allah ondan razı olsun o hain kadını kocamdan uzaklaştırdı. Akşamları geç gelen adam artık işten çıkınca evine geliyor. Son zamanlarda ilgisi yok olmuşken şimdi bana karşı yüzü gülüyor ve cinsel yaşamımız yoluna girdi. Tüm bunlar olurken benim o kadından haberdar olduğumu bile bilmiyor. En iyi böylesi dedim ve söylemedim. Çünkü artık hayatımızda yok. Timurhan hocama selamlarımı iletiyorum.

 5. Avatar
  Halil
  Yanıtla

  Herkese merhaba. Bende Timurhan hocamla geri getirme işlemi gerçekleştirdim. 3 Aydır nuh diyen peygamber demeyen kız arkadaşım 4 haftalık işlem sonrası bana döndü. Olacağına inancım o kadar azdı ki o sert inandının kırılıp buluşma teklifimi kabul edince dünyalar benim oldu. 1 Haftada aramızdaki tüm sorunları hallettik ve birlikteliğimize devam ediyoruz. Bu işlere daha önce inanmazdım ama şimdi büyük saygı duyuyorum. Timurhan hocama çok teşekkür ediyorum, yolu açık olsun.

 6. Avatar
  Yeşim
  Yanıtla

  Merhabalar 3 yıllık evli 2 çocuğu olan bir kadınım. Eşimle çok mutluyduk birden bire ne olduysa ilgisi sevgisi azaldı. İşten geç gelmeler eviyle çocuklarıyla ilgilenmemeler başladı. Arkadaşım sayesinde Timurhan hocamla tanıştık. Timurhan hocam neredeyse bitmekte olan evliliğim sizin sayenizde kurtuldu. Şimdi kocam eskisinden daha bağlı bana ve çocuklarımıza. 9 yıldır oturup sohbet edemediğim kocam şimdi işten gelip benimle sohbet etmek çocuklarla oynamak için can atıyor. Evliliğimizi sayenizde kurtardık hocam. Allah ne muradınız varsa versin hocam. Şuan çok mutluyum. 4 haftada yaptığımız işlem oldu herkese tavsiye ederim Timurhan hocamı.

 7. Avatar
  Esma
  Yanıtla

  Merhabalar Timurhan hocam. Allah ne muradınız varsa versin. Sayenizde dönmez dediğim sevgilim geri döndü. Gönderdiğiniz muska ettiğiniz dualar işe yaradı. İşlemimizin sonuçlarını alıyorum hocam. Çok teşekkür ederim.

 8. Avatar
  Yasemin
  Yanıtla

  Üniversite 1’den bu yana 8 yıldır birlikte olduğum sevgilimle evlilik planları yaparken 4 ay önce bir anda ayrıldık. Benim için inanılmaz zor zamanlardı. Hem sevgim hem alışkanlığım nedeniyle psikolojik olarak çökme noktasına gelmiştim. Arkadaşlarımdan da başkalarıyla görüştüğüne dair sözler duyunca iyice çöküntü yaşıyordum. Ya daha da kötü olacaktım ya da bir şeyler yapmalıydım. Bu sırada araştırmalarım sonucu Timurhan hoca’ya ulaştım. Sorunum anlatınca bu gibi durumlarla çok karşılaştığını ve çözebileceğini söyledi. Bende biraz daha araştırınca kendisinin güvenilir biri olduğunu öğrendim. Yaptığı işlem yaklaşık 25 günün sonunda netice verdi ve çok sevdiğim adamla barıştım. Bir anda o aradı ve heyecandan ne konuştuğumuzu bile hatırlamıyorum. Sadece görüşmek istediğini anladım. Şimdi ilişkimize Medyum Timurhan hocam sayesinde devam ediyoruz. Okumaları anı olarak saklıyorum. Allah razı olsun hocamdan.

 9. Avatar
  Nazan
  Yanıtla

  Medyum Timurhan hocamızla bugün tanıştık. İlgili ve kibar bir insan. İşlemimizi başlattık. Kargomu heyecanla bekliyorum ve sonuçlarını sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. İyi günler dilerim.

 10. Avatar
  Gültekin
  Yanıtla

  Herkese merhaba. Adım Gültekin, İstanbul’da yaşıyorum. Uzun yıllardır İstanbul Mahmutpaşa’da baba yadigarı dükkanda esnaflık yapıyorum. Çeyiz ürünleri satarak geçimimi sağlıyorum. 2016 Hain darbe girişimi sonrası ülke ekonomisinin sıkıntıya girmesiyle biz de sıkıntıya girdik. 2 Yıl boyunca düşen işler sonucu çeklerimi ödemek için neler çektim neler. Borç almadığım kimse kalmadı. Artık dayanacak gücümüz kalmayınca rahmani bir destek almaya karar verdim. 1-2 Denemem fiyaskoyla sonuçlandı. Ne dedikleri oldu ne de paramı iade ettiler. Son bir umut olarak Timurhan Hoca ile tanıştım. Kendisi üzerimde sıkıntılar olduğunu söyledi ve onları temizlemek için epey uğraştı. Sonrasında da kısmet açma işlemi ile dükkanıma bereket geldi. Uzun süre dediklerini yaptım ama hepsine değdi. Ödenmemiş çekim kalmadı. Kredi borcum oldukça azaldı. Anadolu’dan 2011-2012 senelerindeki gibi siparişler almaya başladım. Allah Timurhan Hocamdan razı olsun. Hakkını asla ödeyemem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir