Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü; insanların hoşuna gitmeyecek negatif durumlar için yapılan işlemlerdir. Birçok insan ya “Papaz büyüsü nedir?” ya da “Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum” soru ve talebiyle bana ulaşıyor. Ancak birçok kişi papaz büyüsünün ne işe yaradığını tam olarak bilmiyor. Papaz büyüsü kötü niyetle yapılan işlemlerdir. Çoğunlukla; bir çifti birbirinden soğutmak, bir çifti ayırmak, istenilen kişiye maddi ve manevi zarar vermek amacıyla yapılır. Kara büyü, Süryani büyüsü, Soğutma büyüsü veya Ayırma büyüsü olarakta bilinir. Kötülüğe hizmet eden işlemdir.

“Peki siz bu işlemi yapıyor musunuz?” sorularıyla karşılaşıyorum. Ben bu işlemi tasvip eden bir insan değilim. Özellikle hiçbir sebep yokken birilerini ayırmak, soğutmak, kötülüklere sebep olmak ve insanlara zarar vermek büyük günahlardır. Yolunda giden bir şeyi bozmanın, yıkmanın vebaline asla girmem. Ancak eşinden veya sevgilisinden tatlılıkla ayrılmak isteyen insanlara, bu işlemi isteyen kişiye zarar veren bir insana yapılmasında sakınca görmüyorum. Burada amaç, onların felaketini hazırlamak değil aksine sorunlara ihtilafsız bir şekilde son vermektir.

“Papaz büyüsünü sadece papazlar mı yapar?” sorusu da en çok duyduğum sorulardandır. Ancak böyle bir şey kesinlikle söz konusu değildir. Bu yöntemi bir papaz kendi dini teolojisi çerçevesinde bulduğu için bu isimle anılmıştır. İslam dinine mensup bir hoca, İslam dini teolojisi çerçevesinde bu işlemi gerçekleştirir. Bir gayrimüslimin yaptığı işlemle gelişme ve sonuç kısımları benzerdir ve aynı sonuca ulaşır. Sadece inanç bakımından farklılıklar gösterir.

Timurhan Hoca’yı aramak için tıkla!

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü işlemine başlamadan önce sizden, işlem yapmak istediğiniz kişinin adını-soyadını, doğum tarihini, fotoğrafını ve anne adını istiyorum. Bilgileri aldıktan sonra, Havas ve Parapsikoloji ilimleri yardımıyla hazırlamış olduğum Vefk çalışmasını ve yapmanız gerekenlerin olduğu listeyi size kargoyla yoluyla iletiyorum. Kargo size ulaştıktan sonra dikkat etmeniz gerekenler için sizi bilgilendiriyorum. Güçlü bir inanç yapılan işlemi hızlandıracaktır. Bu sırada okumalarıma ve işlemlerime devam ediyorum. Ayrıca yaptığım işlem, bilinenin aksine büyü değil vefk işlemidir.

Ülkemizde ve diğer ülkedelerde aldığım eğitimler neticesinde bu işlemlerde büyük başarılar sağlıyorum. Yapacağım işlem yaklaşık 5 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Yapılan kişinin yıldızının durumuna göre bu süre artabilir veya kısabilir. Söylediğim ve yazdığım uyarılara harfiyen uyduğunuz taktirde, yaptığım işlemin sonucunu en kısa zamanda görebilirsiniz.

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir