Medyum Timurhan Kimdir?

Değerli Kardeşlerim;

Ben Medyum Timurhan Hoca; bulunduğum çevrede ve ülkemizin çeşitli şehirlerinde oldukça tanınan bir hocayım. Birçok insanın size ulaşmakta zorluk yaşıyoruz demesi üzerine, uzun yıllardır icra ettiğim mesleğimi bundan sonra teknolojinin yardımıyla internette devam ettireceğim.

Sizler için “Medyum Timurhan Hoca Kimdir?” sorusunu cevaplamaya çalışacağım. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunuyum. Yine aynı üniversitede “Temel İslam Bilimleri” üzerine yüksek lisansımı tamamladım. Üniversite yıllarımda, yıldızımın yüksekliğini ve insanlara okumalarımla faydalı olabildiğimi keşfettim. Bunun üzerine yakın arkadaşlarımın tavsiyesiyle, üniversitesi eğitimim sonrası Adıyaman/Menzil’de keramet sahibi alim hocalardan eğitim aldım.

Menzil’deki eğitimim sırasında, yüksek alimlerimizden biri, duaları içselleştirdiğimden insanlara oldukça faydalı olacağım konusunda cevaz verdi. Sonrasında beni Suriye/Halep’te medrese eğitimine yönlendirdi. Burada Usûl-i Fıkıh ve Havas eğitimleri aldıktan sonra Mısır’a geçtim.

Timurhan Hoca’yı aramak için tıkla!

Mısır’ın başkenti Kahire’de Havas ilmi tahsilime devam ederken, İlm-i Ledün eğitimime de başlayıp bu ilim üzerine çalışmalar yaptım. Mısır’da ayrıca Bioenerji üzerine eğitimler aldım. Sonrasında Türkiye’ye döndüm. Ülkemizde de Parapsikoloji, Kuantum ve Reiki eğitimleri aldım ve uzun yıllar sürdürdüğüm çok yönlü tahsilimi tamamladım.

Eğitimlerim sonrası yaklaşık 12 yıl önce, insanlara manevi destek ve yaşam koçluğu hizmeti vermeye başladım. Elimden gelen tüm işlemleri doğru bir şekilde yapmaya çalıştım. Olamayacak ve olmaması gereken hiçbir işlemi yapmadım. Yapacağımı taahhüt etmedim. Yaptığım işlemler asla büyü işlemleri değildir. Popüler kültürde böyle telaffuz edildiği için “büyü” kelimesini kullanıyorum. Ancak yaptığım işlemler; Havas ilmi yardımıyla yapılan Vefk işlemleridir.

– Önemli Uyarı –

İnternette kendini medyum veya hoca olarak tanıtıp hiçbir işlem yapmadan insanları dolandıran sahtekarlar olduğunu duyuyorum. Dolandırılan insanlar ve mesleğimizin itibarının yıpratılması nedeniyle bu konuya çok üzülüyorum. “24 saatte geri getirme”, “48 saatte aşık etme”, “72 saatte evlilik” gibi ütopik vaatler sadece sizleri dolandırmak için söylenen yalanlardır. Bu sahtekarlar konusunda dikkatli olmanızı ve çevrenizdeki insanları bu konuda uyarmanızı rica ediyorum.

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.