Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü; yaşı gelmesine rağmen evlenemeyenler, çalıştığı işi yolunda gitmeyenler ve bahtının bağlı olduğunu düşünenler için yapılan işlemlerdir. En çok, evlenememiş kadınların başvuru bir yöntemdir. Çünkü kadınlar belirli bir yaşa geldikten sonra evlenmeleri zorlaştığı için “Kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum” diyerek bana başvuruyorlar. Kadınların ardından yine evlenemeyen erkekler ve işi yolunda gitmeyen iş insanları bu konuda bana başvuruyorlar.

Uzmanı olduğum konulardan biri olan bu işlem için yaptığım çalışmalar büyük başarı oranlarına sahiptir. Almış olduğum eğitimler ve kendi geliştirdiğim rahmani yöntemlerle kısmetinizi kısa zamanda açıyorum. İş için yaptığım kısmet açma işlemi, duygusal işlemlerden biraz farklıdır. Benzer yönleri olsa da, okumalarda ve hazırladığım Vefk işleminde bazı teolojik farklılıklar vardır.

Diğer makalelerimde olduğu gibi bu makalemde de belirtmek isterim ki; Kısmet açma büyüsü kavramını herkes böyle bildiği için kullanıyorum. Bu işlemin gerçek ismi Kısmet açma vefki olup Havas ilmi çerçevesinde tamamen İslami teolojiye uygun olarak yapmaktayım. Yüce dinimiz İslam’ın yeryüzündeki rehberi Kuran-ı Kerim’de yasaklanan hiçbir unsuru kullanmıyorum.

Timurhan Hoca’yı aramak için tıkla!

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü işlemine başlarken sizden, bağlamak istediğiniz kişinin adını-soyadını, doğum tarihini, fotoğrafını ve anne adını istiyorum. Aldığım bilgiler çerçevesinde hazırlamış olduğum Vefk çalışmasını ve yapmanız gerekenlerin olduğu listeyi size kargoyla yoluyla iletiyorum. Kargo size ulaştıktan sonra dikkat etmeniz gerekenler için sizi bilgilendiriyorum.

Türkiye, Irak ve Mısır’da aldığım eğitimler neticesinde ve havas, bioenerji ve kuantum gibi ilimler yardımıyla yaptığım işlemlerim, yaklaşık 4 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Yıldızınızın durumuna göre bu süre 34-40 güne kadar çıkabilir. Yazdıklarımı çok dikkatli bir şekilde uygulayarak, yaptığım okumalara ve vefk çalışmasına vereceğiniz katkı işlemi başarılı kılacaktır.

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir