Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü; evini terk eden veya boşanmak isteyen eşi, ilişkisine son veren sevgiliyi, işini bırakan çalışanı, uzaklara gitmiş bir yakını adı üstünde geri getirmek için yapılan işlemlerdir. Çağımızın en önemli sorunlarından olan boşanmalar ve ayrılıklar sonucu bu işleme talep oldukça fazladır. “Geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorum” diye bana talep eden kişi büyük ihtimalle son çare olarak başvuruyor. Çünkü ilişkinin tüketilmesi sonucu aralarında çözüm bulunamıyor.

Diğer bir adı Geri Döndürme Büyüsü olan bu işlemi, almış olduğum derin eğitimler sonucu büyük bir başarıyla yerine getiriyorum. Şahsımdan en çok talep edilen işlemlerden biridir. Dini ritüeller dışında parapsikoloji, kuantum ve bioenerji ilimlerinden de yararlanıyor ve talep ettiğiniz kişinin kısa zamanda size geri dönmesi için işlemlerimi gerçekleştiriyorum.

Her zaman belirttiğim gibi Geri getirme büyüsü kavramı aslında doğru değildir. Gerçek ismi Geri getirme vefki olup Havas ilmi çerçevesinde tamamen İslami teolojiye uygun olarak yapıyorum. Yüce dinimiz İslam’ın kutsal kitabı Kuran-ı Kerim’de yasaklanan hiçbir unsuru kullanmıyorum.

Timurhan Hoca’yı aramak için tıkla!

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Diğer işlemlerimde olduğu gibi çok değerli sonuçlar aldığım işlemlerden biri olan biri olan Geri getirme büyüsü işlemine başlarken sizden, geri getirmek istediğiniz kişinin adını-soyadını, doğum tarihini, fotoğrafını ve anne adını istiyorum. Aldığım bilgiler çerçevesinde hazırlamış olduğum muska şeklindeki Vefk çalışmasını ve yapmanız gerekenlerin olduğu listeyi size kargoyla yoluyla iletiyorum. Kargo elinize ulaştıktan sonra işlem sırasında yapmanız veya yapmamamanız gerekenler konusunda sizi bilgilendiriyorum. Bu sırada gerekli okumalara devam ediyorum.

Türkiye, Irak ve Mısır gibi ülkelerden aldığım eğitimler çerçevesinde, havas, bioenerji, kuantum ve parapsikoloji ilimleri desteğiyle yaptığım işlemlerim, yaklaşık 4 hafta içerisinde etkisini gösterir. Yıldızınızın durumuna göre bu süre de 35-40 güne kadar çıkabilir. Söylediklerimi dikkatli bir şekilde uyguladığınız taktirde ilk belirtilerden olan karşı tarafın size ulaşma çabalarını kısa zamanda kendiniz görmeye başlayacak ve pozitif bir yaklaşımla istediğinizi elde edeceksiniz.

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir