Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü; adı üstünde evlenmek isteyen kişilerin başvurduğu bir yöntemdir. Belirli bir yaşa gelmesine rağmen evlenememiş olanlar ve sevgilisini evliliğe ikna edemeyenler tarafından tercih edilir. Her iki durum için aynı amaçla işlem yapılır ancak yöntem olarak bir takım farklılıklar görülür. Ben Medyum Timurhan olarak, bu işlem türünde de başarılı sonuçlar elde ediyorum.

“Evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum” niyetiyle bana başvuran insanların bu işlemin ciddiyetini bilmeleri gerekir. Çünkü yapılan işlem, Bağlama büyüsünden çok daha etkili bir yöntemdir ve bozulması büyük emek ve zaman gerektirir. Bu nedenle tereddütsüz bir kararla yaptırılmalıdır.

Her zaman belirttiğim gibi insanlar arasında “büyü” diye bilindiğinden bu kelimeyi kullanıyorum. Ancak asıl ismi Evlilik vefki olup Havas ilmi yardımıyla tamamen İslami teolojiye uygun olaral yapmaktayım. Üç harfliler, ruhlar ve diğer olağanüstü güçleri işlemlerimde kullanmamaktayım. Evlilik vefki yaptırmak isteyen bir insanın öncelikle bu fikre çok içten inanması gerekmektedir.

Timurhan Hoca’yı aramak için tıkla!

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Oldukça başarılı olduğum konulardan biri olan Evlilik büyüsü işlemi öncesinde sizden, evlenmek istediğiniz kişinin adını-soyadını, doğum tarihini, fotoğrafını ve anne adını istiyorum. Sizden aldığım bilgiler çerçevesinde hazırlamış olduğum muska şeklindeki Evlenme vefki çalışmasını ve yapmanız gerekenlerin olduğu listeyi size kargoyla yoluyla iletiyorum. Kargo elinize ulaştıktan sonra ben okumalarımı ve işlemimi yaparken, siz de söylediklerimi dikkatlice uyguluyorsunuz.

Türkiye, Irak ve Mısır gibi ülkelerde aldığım eğitimler çerçevesinde yapmış olduğum işlemler, 5 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. Yıldızınızın durumuna göre bu süre de 40-45 güne kadar çıkabilir. Söylediklerimi dikkatlice uyguladığınız taktirde belirtilerini kendiniz görmeye başlarsınız. Eğer bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi alabilir veya evleneceğiniz insanla tanışabilirsiniz.

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir