Çalışmalarım

Sevgili Kardeşlerim;

Ben Medyum Timurhan Hoca olarak, sizlere aldığım eğitimler çerçevesinde yaptığım çalışmalardan bahsetmek istiyorum. Müslüman ve inançlı bir insan olarak tamamen rahmani işlemler gerçekleştiriyorum. Yaptığım işlemler; büyü işlemi değil, vefk ve tılsım işlemleridir. Büyü kelimesini ise daha çok bu şekilde bilindiği için kullanıyorum. Ancak dinimiz İslam’ın yasakladığı hiçbir unsuru kullanmıyorum. Hiçbirimiz ahiretimizi tehlikeye atmak istemeyiz.

En çok yaptığım çalışmaların başında aşk ve bağlama işlemleri geliyor. Birlikte olduğunuz kişinin size aşık olmadığını düşünüyorsanız, daha önce hiç ilişki veya aşk yaşamamışsanız, eşinizin veya sevgilinizin gözünün dışarda olduğunu düşünüyorsanız veya evini ve sizi boşlayan eşinizin eve bağlanmasını istiyorsanız bu işlemlerden uygun olanını gerçekleştiriyorum.

Yukarıdaki işlemlerinden sonra en çok yaptığım işlemler; evlilik, kısmet açma, geri getirme işlemleridir. Sevgilinizi veya nişanlınızı evliliğe ikna edemiyorsanız, evlilik yaşınızın geçtiğini düşünüyorsanız, kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız, karşı cinsle duygusal bir diyalog kuramıyorsanız, eşiniz evi terk ettiyse, eşiniz veya sevgiliniz sizden ayrılmak istiyorsa, aşk hayatınız kötü gidiyorsa, iş yaşamınız yolunda gitmiyorsa bu işlemlerden uygun olanı seçerek gerçekleştiriyorum. Derdinizi açık ve net anlatmanız işlem için çok önem arz etmektedir.

Timurhan Hoca’yı aramak için tıkla!

Evliliğe ikna edilmeyen aile üyelerini ikna etmek için, sevgilinizin veya eşinizin bir başkasıyla ilişkisi olduğu durumlarda, ayırma veya soğutma gibi negatif sonuçlar için papaz büyüsü işlemi gerçekleştiriyorum. Bu işlemi, tüm olumsuz durumlar için gerçekleştirebiliyorum. Ancak etik olmayan ve dinen caiz olmayan durumlar söz konusu olduğunda bu işlemi yapmıyorum.

İşlemlerimi nasıl yaptığımdan da biraz bahsetmek istiyorum. Sizlere 1 hafta içerisinde bir kargo gönderiyorum. İçerisinde; vefk şeklinde hazırlanmış muska, yapmanız gereken okumalar, uymanız gereken hususlar ve işlemin türüne göre bir takım maddeler yer alıyor. Talebinizin gerçekleşmesi için ben işlemlerime devam ederken sizler de söylediklerime uymalısınız.

Aşk BüyüsüBağlama BüyüsüEvlilik BüyüsüGeri Getirme BüyüsüKısmet Açma Büyüsü

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.