Büyü Bozma

Büyü Bozma; bu tür sıkıntılara maruz kalmış her bireyin yaptırmak istediği bir işlemdir. Bu talep için bana başvuran oldukça fazla insan bulunuyor. “Büyü bozdurmak istiyorum” diyerek şahsıma başvuran kişiler, kendilerinde veya yakınlarında büyü etkisi olduğundan şüphelenmektedirler. “Üzerimde büyü var mı?”, “Üzerimde büyü varsa nasıl bozulur?” gibi sorularla karşılaşıyorum.

Büyü bozma işlemi yapmadan önce gerçekten üzerinizde bir büyü etkisi olup olmadığını tespit etmem gerekiyor. Çünkü hiçbir büyü etkisi yokken bir işlem gerçekleştirirsek, negatif sonuçlarla karşılaşmamız mümkün hale gelebilir. Bu nedenle büyü bozmak için doğru tespit çok önemlidir.

“Büyüyü büyü ile mi bozuyorsunuz?” gibi sorular alıyorum. Bu sorunun cevabı hayır. Çünkü ben kesinlikle büyü işlemi gerçekleştirmiyorum. Bu nedenle bir büyüyü bozarken herhangi bir büyü çalışmasından yararlanmıyorum. Yüce dinimiz İslam’a aykırı olan hiçbir işlem yapmıyorum. Bir büyüyü bozarken, tamamen Havas ilmi yardımıyla hazırlanan Vefk ve Tılsım işlemleri yapıyorum.

Timurhan Hoca’yı aramak için tıkla!

Büyü Nasıl Bozulur?

Gerçekleştirdiğim tüm işlemlerde olduğu gibi, büyü bozma işlemlerinde de oldukça başarılı sonuçlar elde ediyorum. Bir büyü bozma işlemine başlamadan önce üzerinde büyü olduğunu düşündüğünüz kişinin adını-soyadını, doğum tarihini, fotoğrafını ve anne adını talep ediyorum. İlk olarak kişinin üzerinde gerçekten bir büyü veya musallat etkisi olup olmadığını tespit ediyorum.

Büyünün kişi üzerindeki etkisini tespit ettikten sonra, muska şeklinde bir Vefk çalışmasını 1 hafta içerisinde hazırlıyorum. Bu çalışmanın yanına okumanız gereken duaları, yapmanız gereken işlemleri ve dikkat etmeniz gereken hususları da ekleyerek size kargo aracılığıyla iletiyorum. Sizinle birlikte okumalara bir süre devam ediyoruz. Yaptığım çalışma yaklaşık 4 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. Türkiye, Suriye ve Mısır gibi ülkelerde aldığım eğitimler ve sahip olduğum yetenekler sayesinde, gerçekleştirdiğim işlemlerimin başarı oranı oldukça yüksektir.

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir