Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü; belirli durumlar neticesinde ilgisini kaybetmiş kişiyi, tekrar ilgili hale getirmek için yapılan işlemdir. Aşk büyüsünün diğer bir çeşididir. “Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum” talebiyle başvuran insanlar genellikle şu durumlardan muzdaripler; eşinin eskisi kadar ilgi göstermemesi ve evden uzaklaşması, sevgilisinin ilişkideki heyecanını kaybetmesi ya da eşin başka birine ilgi gösterdiğinden şüphelenilmesidir. Bu gibi durumlarda tercih edilen bir işlemdir.

Danışanlarımın en çok endişe ettikleri konu, bu işlemin süresinin ne kadar olduğudur. Bu konuda yıllardır yaptığım işlemler bu işlemin uzun yıllar etkili olduğunu göstermiştir. Almış olduğum parapsikoloji ve bioenerji eğitimleri sayesinde bağlama işlemlerini başarıyla yerine getiriyorum.

Diğer yazılarımda da dediğim gibi Bağlama büyüsü dediğime bakmayın, asıl ismi Bağlama vefki olup Havas ilmi çerçevesinde tamamen İslami teolojiye uygun olarak yapılmaktadır. Yüce dinimiz İslam’ın yeryüzündeki rehberi Kuran-ı Kerim’de yasaklanan hiçbir unsuru kullanmıyorum.

Timurhan Hoca’yı aramak için tıkla!

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyük başarılar elde ettiğim işlemlerden biri olan biri olan Bağlama büyüsü işlemine başlarken sizden, bağlamak istediğiniz kişinin adını-soyadını, doğum tarihini, fotoğrafını ve anne adını istiyorum. Aldığım bilgiler çerçevesinde hazırlamış olduğum muska şeklindeki Vefk çalışmasını ve yapmanız gerekenlerin olduğu listeyi size kargoyla yoluyla iletiyorum. Kargo elinize ulaştıktan sonra işlem sırasında dikkat etmeniz gereken hususlar konusunda sizi bilgilendiriyorum.

Türkiye, Irak ve Mısır’da aldığım eğitimler çerçevesinde, havas ve bioenerji ilimleri yardımıyla yaptığım işlemlerim, yaklaşık 4-5 hafta arasında etkisini göstermeye başlar. Yıldızınızın durumuna göre bu süre de 38-45 güne kadar çıkabilir. Söylediklerimi dikkatli bir şekilde uyguladığınız taktirde belirtilerini kısa zamanda kendiniz görmeye başlayacaksınız. Karşı tarafın size olan ilgisinin eski haline gelmesi ya da eskisinden de fazla olması görülen en büyük belirtidir.

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir