Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü; sevilen insanın ya da sağlam temeller üzerine ilişki kurulmak istenen insanın, bunu isteyen kişiye aşk duymasını sağlamak için yaptığımız işlemlerdir. “Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum” diyerek bugüne kadar bana başvuran yüzlerce kişi olmuştur. Bu kişilerin çoğunluğu karşı taraftan ya yeterince ilgi görememekten ya da hiç ilgi görememekten şikayetçidirler.

Aşk Büyüsü; bilindiğinin aksine sadece ilişki durumundaki insanlara yapılmaz. İlişkisi zor durumda olan insanlara, platonik olarak sevilen insanlara da yapılabilir. Uygulamalar bir ilişki durumundaki örneğe göre farklılık gösterse de, dikkatle uygulanan işlemler sonucunda başarı sağlayabiliyoruz.

Aşk büyüsü dediğime bakmayın, biz rahmani hocalar popüler kültürde böyle tercih edildiği için “büyü” diyoruz. Asıl ismi Aşk vefki olup Havas ilmi çerçevesinde tamamen İslami teolojiye uygun olarak yapılmaktadır. Asla üç harfliler, ruhlar veya olağanüstü diğer güçler kullanılmamaktadır. Bu tür işlemler yüce dinimiz İslam’ın yeryüzündeki rehberi Kuran-ı Kerim’de yasaklanmıştır.

Timurhan Hoca’yı aramak için tıkla!

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En başarılı olduğum konulardan biri olan Aşk büyüsü işlemine başlarken, sizden kendi isteğiyle aşık olmasını istediğiniz kişinin adını-soyadını, doğum tarihini, fotoğrafını ve anne adını istiyorum. Aldığım bilgiler çerçevesinde hazırlamış olduğum muska şeklindeki Vefk çalışmasını ve yapmanız gerekenlerin olduğu listeyi size kargoyla yoluyla iletiyorum. Kargo elinize ulaştıktan sonra dikkat etmeniz gereken hususlar konusunda sizleri bilgilendiriyorum.

Türkiye, Irak ve Mısır’da aldığım eğitimler çerçevesinde yaptığım işlemlerim 4 hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. Yıldızınızın durumuna göre bu süre de 40-45 güne kadar çıkabilir. Söylediklerimi dikkatli bir şekilde uyguladığınız taktirde belirtilerini kendiniz görmeye başlayacaksınız. Karşı tarafın sizi aklından çıkaramayacak kadar düşünmesi, onun gözünde çekiciliğinizin artması ve sizinle iletişim kurma çabaları gibi belirtiler görülecektir.

Bana; 0532 256 68 90 nolu telefondan, medyumtimurhan@gmail.com e-posta adresinden veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımı yurtiçine kargo ile, yurtdışına ise kurye ile göndermekteyim. En önemli prensiplerimden biri gizliliktir. Benimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, kesinlikle aramızda kalacak ve üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir